EKG Band

Vážená paní, pane.

Dovolujeme si Vás pozdravit a úvodem v krátkosti představit kapelu EKG band. Jsme pop-rockovou kapelou Moravskoslezského kraje, hrající na soukromých i veřejných akcích všeho druhu. Od svateb, přes plesové veselice, bály, Silvestr aj. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a v případě jakýchkoli dotazů, žádostí a konzultací, nás neváhejte kontaktovat, rádi se s Vámi sejdeme a projednáme Vaše požadavky a představy.

Nabízené služby:

Hudební produkce kapely EKG band – svatby, plesy, soukromé i firemní oslavy, letní noci, dožínky, karnevaly. Moderování akcí i jeho doprovodného programu – dětské soutěže,soutěže pro dospělé, zajištění vystoupení umělců – dle Vašich požadavků.

Nabízená zvuková aparatura:

Ozvučovaci systém o výkonu 2,3 kW. Odposlechy, bezdrátové mikrofony ručni nebo náhlavní, klasické mikrofony, mixážní pult 16-ti vstupý včetně efektové jednotky, CD přehrávače aj. Vnitřní i venkovní akce.


Fotografický materiál i repertoár kapely EKG band je ke stažení na webových stránkách. Ceny smluvní, dle dohody. Aktuální fotografie naleznete v albu: www.ekgband.jalbum.net